Форма входу

Архів статей

Статті про діяльність клубу.

ПАТРІОТ: ТРЕТЄ КОМАНДНЕ

08 травня 2011 року у Львові проходив Чемпіонат Львівської області з рукопашного бою серед чоловіків. Дрогобиччину на цьому турнірі представляла Громадська організація «Спортивний клуб «Патріот» (м.Стебник) у такому складі: Смалій Олександр, Кішко Руслан, Проць Андрій, Михайлюк Михайло, Салабун Лев, Левчук Артем, Рябов Микола.

Тепер про змагання детальніше: на досить високому  рівні провів три поєдинки ветеран стебницького спорту Андрій Проць, а Лев Салабун, представник молодшої генерації,  як завжди був на висоті, ставши чемпіоном області (до речі, цього року це вже друге чемпіонство Левка, адже першим він став ще на чемпіонаті Львівської області з рукопашного бою серед спортсменів віком від 10 до 20 років, який відбувався у квітні). Микола Рябов, учень Стебницького професійного ліцею,  та Артем Левчук  стали другими у своїх вагових категоріях.

Хочу відзначити весь склад нашої команди, оскільки усі вихованці тренера Олександра Смалія викладались на повну і склали гідну конкуренцію більш іменитим суперникам, за що й отримали схвальні відгуки від керівництва Обласної Федерації. Підсумковий результат змагань - Громадська організація «Спортивний клуб «Патріот» (м.Стебник) посів третє загальнокомандне місце, пропустивши уперед команди «Хануман» (м.Стрий) та «Real Fight Promotion» (м.Львів). Лев Салабун та Микола Рябов потрапили до складу збірної Львівської області з рукопашного бою. Михайло Михайлюк, Руслан Кішко і Артем Левчук виконали нормативи і отримали перші спортивні розряди.

Лев Салабун у складі збірної області брав участь у змаганнях, які відбулися у Дніпропетровську, на Чемпіонаті України з рукопашного бою, за що приносимо слова вдячності Львівській обласній федерації бойового самбо та рукопашного бою.

Голова  ГО «Спортивний клуб «Патріот»                                                    Олег Григоренко

ПАТРІОТ: Олександр Смалій - володар кубку області

Що таке рукопашний бій? Це поєднання боксу, карате та боротьби. Вид спорту, який опановують спецпідрозділи всього світу. Тому на Кубок Львівської області з рукопашного бою серед дорослих з”їхались спортсмени, які займаються рукопашним боєм, панкратіоном, бойовим самбо та беруть участь у так званих «змішаних» боях М-1. Цікаво, що учасниками змагань були не лише представники спортивних клубів, але й бійці елітних спецпідрозділів.

Спортивний клуб «Патріот» було представлено трьома спортсменами. Лев Салабун свій перший бій виграв за одностайним рішенням суддів, оскільки його майстерність та фізична підготовку переважала уміння супротивника. Другий бій йому дався важче. Рефері віддали перемогу львів’янину. Глядачі були обурені, але судді свого рішення не змінили. Лев отримав срібну медаль. Григоренко Олег став бронзовим призером у вазі понад 90 кг.

Вага до 70 кілограм. Це вага Олександра Смалія, найбільш популярна вагова категорія серед дорослих «рукопашників». Суперниками Сашка стали аж 11 представників! Щоб стати володарем Кубку області, йому потрібно було виграти три сутички, які Смалій провів вдало, фахово, на високому рівні. Перемога відкрила Олександрові Смалію шлях у збірну команду Львівської області з рукопашного бою, у складі якої він братиме участь у Кубку України, що відбудеться в Києві. Саме такими перемогами та справами представники «Спортивного клубу «Патріот» презентують Стебник та стебничан на теренах уже всієї країни. Наші вітання!

Голова    ГО «Спортивний клуб «Патріот»                Олег Григоренко

ПАТРІОТ: ПЕРШІСТЬ ОБЛАСТІ - ДВА ПЕРШИХ, ЧОТИРИ ДРУГИХ

У столиці Західної України проходив чемпіонат Львівської області з кікбоксингу. Спортсмени ГО «Спортивний клуб «Патріот» на високому професійному рівні виступили на цьому турнірі. Більше за інших хочу відзначити стебничанина Миколу Михайлюка, який у фіналі за 30 секунд завершив переможно поєдинок, довівши тим самим, що на цьому етапі він найкращій у своїй віковій та ваговій категорії на теренах Львівщини. Вищу сходинку пєдесталу посів Володимир Лазурко. Ще один вихованець Лева Салабуна, Марян Ших, посів друге місце у своїй категорії.

Підопічні Олександра Смалія - Степан Геличак, Роман Язев та Андрій Пилип стали віце-чемпіонами області, хоча Андрій Пилип міг стати і чемпіоном, але завадило «незрозуміле» рішення судді.

Голова ГО «Спортивний клуб «Патріот»

Кубок Женеви – свято для всіх !

День незалежності України місто-курорт Трускавець зустрічав у супроводі двох бійцівських турнірів. Один з них - фестиваль з бойових мистецтв « Кубок «Женеви» проходив у однойменному санаторію. На ринзі під відкритим небом зійшлись команда «Еней»з міста Дрогобича проти збірної Львівської області з кікбоксінгу (юнацька версія К-1).У складі збірної області було представлено два стебничанин - Остап Паламарчук та Микола Михайлюк (обидва представники спортивного клубу «Патріот» ) У загальному заліку перемогла команда «Еней».Ще один стебничанин - Анатолій Гнатків представляв дрогобицький клуб у товариській зустрічі з рукопашного бою проти збірної Львівської області. Свій двобій Анатолій виграв. Наприкінці турніру керівники санаторію вручали спортсменам кубки, медалі,грамоти, а також надувні матраци, туристичні намети та футбольні м’ячи. А потім був басейн і святковий концерт.

Дякуємо санаторію «Женева» та спортивно-оздоровчому центру «Еней» за подароване свято.

Голова ГО «Спортивний клуб «Патріот»               Олег Григоренко

ПАТРІОТ:НАЙМОЛОДШИЙ - НАЙСПРИТНІШИЙ !

У грудні 2010 року спортивний клуб «Патріот» завітав на Відкриту першість Самбірського району із дзюдо, яка проходила у селищі Новий Калинів. На наших спортсменів чекали суперники з різних куточків Львівської області. Склад нашої команди був такий: брати Олег та Ростислав Дронь, Березяк Марко, Антонів Сергій, Білоголовка Владислав, Дречевич Дмитро, Качурин Станіслав. Наймолодший представник міста калійників – Білоголовка Владислав видався найспритнішим. Владік входить до числа тих, хто розуміє, що до тренувань слід ставитися серйозно, виконує усі вказівки та намагається втілювати їх на татамі. Результат не змусив довго чекати: перше місце на Відкритій першості Самбірщини. Ще декілька перспективних дзюдоїстів посіли треті призові місця - Дронь Ростислав, Антонів Сергій та Качурин Станіслав. Вітаємо всіх спортсменів зі здобуттям медалей!

Голова ГО «Спортивний клуб «Патріот»                                    Олег Григоренко

ШКІЛЬНА ЛІГА : Частина перша

У Львові, у залі боротьби ФСТ «Динамо», відбувалась «Шкільна Ліга» з вільної боротьби. Цього року Ліга зібрала три вікові групи, а саме:  дітей 1997-98р.н., 1998-99 р.н., та 2000-02 р.н. Загальна кількість учасників - 184 спортсмени. Вихованець спортивного клубу «Патріот», Владислав Білоголовка, посів третє місце у ваговій категорії до 24 кг.

Голова ГО «Спортивний клуб «Патріот»                   Олег Григоренко

ШКІЛЬНА ЛІГА : Частина друга

Другий тур «Шкільної Ліги» проходив у спортивному комплексі ДЮСК «Спортовець», що у Трускавці. Протягом двох днів (31 травня-01 червня 2011) року в змаганнях з вільної боротьби взяли участь більше, ніж 100 спортсменів зі Львова,Трускавця, Стебника, Стрия, Щирця, Пустомит, Ланів, Винник, Соснівки, Пісочного. Стебничанка Леся Соломчак  (СК «Патріот») посіла друге призове місце. Вітаємо нашу землячку з дебютом у змаганнях з вільної боротьби і бажаємо їй подальших успіхів і спортивних досягнень!