Форма входу

Головна » 2018 » Квітень » 3 » ЯЦИШИН ІЛЛЯ-БРОНЗОВИЙ ПРИЗЕР ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ!
20:49
ЯЦИШИН ІЛЛЯ-БРОНЗОВИЙ ПРИЗЕР ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ!

Минулих вихідних Волинь приймала Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств(ММА)-2018 серед юнаків віком 10-15 років.Спортивний зал обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою що у місті Луцьк зібрав понад триста спортсменів зі всіх куточків нашої держави.

У складі Львівської області були заявлені три представника стебницького клубу "Патріот".

Кот Богдан перший бій виграв у спортсмена з Вінничини,а ось у другому двобої зазнав поразки від одесита .Ще один вихованець Анатолія Гнатківа-Летнянчин Олег у першому колі змагань переміг,але у наступному етапі турніру не зміг здолати опору рівненчанина та мінімально поступився                                                                                      .Але ми були і в призерах.Вихованець Олександра Смалія-Яцишин Ілля за вихід у фінал поступився представнику Закарпаття  і посів третю сходинку п'єдесталу. Вітаємо Іллю з бронзовою нагородою!

Хочемо згадати тих,хто допоміг стебницьким юнакам виступити на цих престижних змаганнях. Це батьки спортсменів,а також Романишин Ярослав,ТарнавськийРоман,Хевпа Олег та голова львівського обласного представництва Федерації змішаних єдиноборств України Олег Грицюк.Дякуємо Вам!