Форма входу

Головна » 2016 » Жовтень » 1 » КУБОК ГАЛИЧИНИ-2016
11:09
КУБОК ГАЛИЧИНИ-2016

Першi осінні змагання для юнаків спортивного клубу "Патріот"відбулись з 17 по 18 вересня у місті Лева.Спорткомплекс "Украіна" приймав щорічний всеукраінський турнір з кікбоксингу "Кубок "Галичини-2016".Стебничани не вперше виходять у ринг на цьому престижному турнірі і щоразу посідають призові місця.

Переможцем у розділі фул-контакт став Ціко Віталій і отримав золоту медаль змагань.У цьому ж розділі друге місце зайняв Фігура Ростислав,бронзова нагорода у Садов'яка Назара.У розділі "лайт" третє місце зайняв дебютант Журавчик Роман,також третім у "лайті став  Ціко Віталій.У підсумку підопічні Анатолія Гнатківа здобули 5 нагород,з чим ми їх і вітаємо!

Анатолій Гнатків зазначив,що у турнірі взяло участь понад 380 учасників.Але суддівство цього разу було не на високому рівні(від суддів постраждали також і стебницькі спортсмени,зокрема Фігура Ростислав) і побажав організаторам ретельніше підходити до вибору рефері.

Дякуємо родичам наших спортсменів,особливо Фігурі Христині,Тарнавському Роману,а також Павліковичу Михайлу і львівському "Niko Хостел"за допомогу!

Наші партнери:Стебницька міська рада,Благодійний фонд Федіра Остапенка,Стебницька міська організація ВО "Свобода",мережа магазинів "Планета спорту",інтернет-портал "Стебницькі вісті",інтернет-портал "Типовий Стебник",магазин комп'ютерної техніки "Vulka",телеканал "Стебник CZC",Олег Хрущ,Юрій Середницький,Євген Гівчак.