Форма входу

Головна » 2011 » Жовтень » 19 » НАГОРОДИ З ТРУСКАВЦЯ
16:11
НАГОРОДИ З ТРУСКАВЦЯ

У місті Трускавці відбувся Другий Всеукраїнський турнір з боксу, присвячений 30-й річниці заснування ДЮСК "Спортовець". На змагання з'їхались команди зі Львова, Чернівців, Івано-Франківська, Долини, Дрогобича, Трускавця, Стебника, Мукачева, Борислава, Меденич, Самбора, Стрия, Моршина, Мостиськ. Честь Стебника відстоювали два представника спортивного клубу "Патріот" - Микола Катарина та Роман Язев.

Микола Катарина у чвертьфіналі здолав спортсмена з Меденич Н.Гулу, а у півфіналі був сильнішим за дрогобичанина В.Крися. У фінальній сутичці стебничанин у рівному двобої поступився ще одному мешканцю - Дрогобича Олегові Ковалю і посів друге місце у ваговій категорії до 60 кг.

Роман Язев спочатку отримав перемогу над Євгеном Гелетієм зі Львова, а потім пройшов С.Скрипника з Чернівців. У фінальному протистоянні Роман переміг боксера з Борислава Павлюка і отримав золоту нагороду у ваговій категорії до 54 кг. Вітаємо наших спортсменів з справді гідним результатом.