Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Головна » 2012 » Березень » 8 » САЛАБУН ПОСТУПИВСЯ У ПІВФІНАЛІ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ
12:40
САЛАБУН ПОСТУПИВСЯ У ПІВФІНАЛІ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ

За підтримки Верховної Ради Криму у Сімферополі відбувся ювілейний 25-й Чемпіонат України зі спортивного та бойового самбо серед чоловіків. Понад 400 учасників зі всіх куточків нашої країни, серед яких п'ять заслужених майстрів спорту, п'ятдесят майстрів спорту міжнародного класу з'їхались на турнір, який є відбірковим етапом участі в Чемпіонаті Європи, що відбудеться у березневі дні у російській столиці та світову першість, заплановану на листопад у Мінську.
 Спортсмен зі Стебника - Лев Салабун - теж взяв участь у цих престижних змаганнях з бойового самбо, дійшовши до півфіналу, де поступився більш досвідченому. Бронзової нагороди Лев теж не здобув, програвши у сутичці за третє місце одеситу. Шкода, що представник "Патріоту" не став призером, але четверте місце - це найкращий результат серед самбістів Львівщини на цьому чемпіонаті.
 Наші партнери: Стебницька міська рада, Стебницький професійний ліцей, Стебницький міський осередок партії "Удар", Більярдний клуб "Апельсин"(м.Стебник).