Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Головна » 2011 » Грудень » 09

У  залі для боротьби Спортивного Клубу Армії, що у Львові, проходив щорічний Кубок Львівської області з рукопашного бою серед чоловіків. Честь стебницької команди "Патріот" захищали Михайлюк Михайло (1993 р.н., до 80 кг.) та Лев Салабун (1991 р.н., до 60 кг.). У ваговій категорії до 60 кг. було заявлено 7 чоловік. Лев у півфінальній сутичці травмував руку і тому програв дуже цікавому спортсмену зі Львова у додатковий час. Через травму було вирішено зняти Салабуна з поєдинку за третє місце. Зате Михайлюк виграв у чвертьфіналі за 40 секунд больовим на руку. У півфіналі програв, а у поєдинку за бронзу Михайло у хорошому стилі переміг супротивника. Вітаємо нашого земляка зі здобутком і бажаємо йому найвищих досягнень, як у рукопашному бою, так і в інших видах спорту.   А перше к ... Читати далі »
Переглядів: 536 | Додав: umbro | Дата: 09.12.2011 | Коментарі (0)