Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Головна » 2012 » Листопад » 08
03 листопада 2012 року  на базі новояворівського Палацу культури "Кристал" проходила Відкрита першість Яворівської ДЮСШ з боротьби дзюдо.Понад сто спортсменів зі всіх куточків Львівщини боролись за призові місця.Були тут команди зі Львова,Борислава,Нового Роздолу,Самбора,Золочева і звичайно господарі килимка.
 Вдруге поспіль без нагороди не залишився і стебничанин Юрій Лань.Вихованець Любомира Гнатишина виборов на турнірі бронзову медаль.Нажаль,це єдиний здобуток представників клубу "Патріот",так, як Владислав Білоголовка поступився вже у чвертьфіналі.
 Наші партнери:Благодійний фонд "ЛАГОДИЧ І СИНИ",Стебницька міська рада,Стебницький професійний ліцей,Стебницький міський осередок партії "УДАР".
... Читати далі »
Переглядів: 582 | Додав: umbro | Дата: 08.11.2012 | Коментарі (0)

Спортивний клуб "Патріот" вдячний директору Народного дому міста Стебника Рак Любові Степанівні за безкоштовно наданий спортивний зал Народного дому для проведення тренувань секцій нашого клубу
Переглядів: 556 | Додав: umbro | Дата: 08.11.2012 | Коментарі (0)

Новобранцем спортивного клубу "Патріот" став Андрій Шагала,1995 року народження.Андрій раніше вже виходив у ринг-ставав переможцем турніру з кікбоксингу "Кубок "Гладіатора"та срібним призером Всеукраїнського турніру з боксу "Кубок гетьмана Виговського".
Переглядів: 537 | Додав: umbro | Дата: 08.11.2012 | Коментарі (0)