Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Головна » 2013 » Листопад » 08
 На відкритому чемпіонаті Львівської області з хортингу,що проходив у Дрогобичі 1-2 листопада 2013 року, спортсмени стебницького клубу "Патріот" здобули нагороди різного гатунку.
 Так, Дмитрик Андрій,Петрицин Андрій,Гнатків Микола та Іванчук Андрій стали чемпіонами області.Леву Салабуну(до 55 кг) дісталась срібна медаль першості,а Кушнір Михайло посів третю сходинку п'єдесталу.Вітаю представників нашого міста з вдалим виступом .
Нагадаю,що крім львів'ян у турнірі прийняли участь клуби з Івано-Франківщини,Закарпаття,Криму.
Наші партнери:Стебницький професійний ліцей,Стебницький міський осередок партії "УДАР",благодійний фонд "Лагодич і сини",більярдний клуб "Апельсин"(Стебник),мережа спортивних магазинів "Планета спорту",магазин "Париж"(Стебник) .