Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Головна » 2015 » Квітень » 19

У львівському спорткомлексі "Україна" завершився Чемпіонат Європи з козацького двобою-2015, у якому змагались спортсмени з п'ятнадцяти країн  нашого континенту.Турнір проходив під егідою Всесвітньої федерації козацького двобою (WCCF).

Стебницькі єдиноборці під керівництвом Смалія Олександра та Катарини Миколи також не залишились осторонь цього представницького спортивного заходу. Наймолодша гордість клубу "Патріот"- Вікторія Караман завоювала золото європейської першості у своїй віковій та ваговій категорії.Павло Хом'юк виборов срібло,поступившись у фіналі юнаку з Вірменії.Василь Гадяк також став другим серед юніорів у категорії до 50 кг.А Дмитрик Андрій(80 кг),також у юніорах,завоював бронзову нагороду Чемпіонату Європи.

Вітаємо спортсменів та тренерський штаб з медалями та призовими місцями і закликаємо спонсорів,прихильників спорту та небайдужих людей до спів ... Читати далі »

Переглядів: 405 | Додав: umbro | Дата: 19.04.2015 | Коментарі (0)