Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Головна » 2016 » Лютий » 07

Після зимових канікул спортсмени клубу "Патріот" знову приймають участь у змаганнях.Перша субота лютого принесла у нашу скарбничку одну золоту та чотири срібні нагороди.Сталось це на щорічному турнірі з боксу "Кубок "Гладіатора-2016",що проходив у місті Бориславі. Понад 120 учасників з трьох областей України говорить про популярність турніру та боксу,як виду спорту у нашій країні.

Переможцем у своїй ваговій категорії став Кот Богдан,2006 року народження,який впевнено переміг свого супротивника.Ще один вихованець Анатолія Гнатківа-Летнянчин Олег відпрацював у ринзі на "відмінно".На превеликий жаль,перемогу віддали іншому.

Потрібно відзначити новачка клубу-Олександра Гуцало,який отримав схвальні відгуки від тренерського штабу,хоч і поступився у фіналі.Також другі місця посіли Гадяк Олег(ще один дебютант) та Мороз Петро.Цих трьох стебничан до турніру готували Володимир Арустамян та Русла ... Читати далі »

Переглядів: 374 | Додав: umbro | Дата: 07.02.2016 | Коментарі (0)