Форма входу

Головна » 2011 » Грудень » 11 » АРХІВ:ТЕНДЕНЦІЯ РОСТУ СТЕБНИЦЬКОГО КІКБОКСИНГУ
18:06
АРХІВ:ТЕНДЕНЦІЯ РОСТУ СТЕБНИЦЬКОГО КІКБОКСИНГУ

З 29 квітня по 1 травня 2009 року у Дрогобичі відбувся міжнародний турнір з кікбоксингу "Весна "Тайфуну". На змагання з'їхались боксери і з Хмельницького, Рівного, Чорткова, Мукачевого, Долини, Соснівки, Львова, Дрогобича, Борислава, Трускавця, Підбужа, Стебника. Також на турнір прибула команда кікбоксерів із Польщі.
  У турнірі взяли участь 12 спортсменів стебницького спортивного клубу "Патріот". У розділі лайт-контакт перше місце здобули Геличак Степан (вагова категорія 48 кг.) та Михайлюк Микола (29 кг). Друге місце посів Онисько Ераст (20 кг.), який, на думку багатьох глядачів, у фіналі переміг свого суперника, але судді вважали по-іншому. За третє місце медалі та грамоти отримали Паньків Назар (23 кг) та Богуш Олег (29 кг).

У розділі фул-контакт перші місця, медалі та кубки вибороли Катарина Микола (50 кг.), Мицик Соломія (46 кг.), Матківський Олег (65 кг.). Срібними призерами стали : Язев Роман, Геличак Степан, Манчак Андрій, Запара Ярослав, Пацак Олег.
  Загальний результат кікбоксерів спортивного клубу "Патріот": п'ять золотих, шість срібних та дві бронзові нагороди.
   Хочу відзначити тенденцію росту стебницького кікбоксингу, який діє без фінансування, виключно на громадських засадах, спортивному ентузіазмі членів клубу та батьків спортовців.